My wciąż świętujemy :-)

W kwietniu aż dwa razy świętowaliśmy i bawiliśmy się na urodzinach naszych drogich Dziewczyn. Tym razem to Kamila i Martynka postanowiły swoje Urodziny obchodzić w gronie przyjaciół z TRISO.

Były życzenia, prezenty, torty, różne pyszności i owocowe piękne kompozycje. Bawiliśmy się, tańczyli i wygłupiali. Miło i radośnie spędziliśmy dwa piątkowe wieczory.

W tym samym czasie, w drugim pomieszczeniu, rodzice przy poczęstunku mieli czas na pogaduchy, na bycie razem. Bo i nam, rodzicom też brakuje takiego wspólnego czasu, zatrzymania, oderwania od codziennych obowiązków, takiego bycia razem.

Zapraszamy także inne dzieci, młodzież i dorosłych do świętowania swoich ważnych dni w gronie znajomych i przyjaciół z TRISO. Mamy wielką nadzieję że już niedługo będziemy mogli spotykać się w nowym domu przy ul. Jagiellonów 53. Tam będą zdecydowanie lepsze warunki, zdecydowanie więcej miejsca, no i duża kuchnia 🙂 . Choć i taki trochę ścisk, jaki jest teraz też ma swój urok 🙂

Zapraszamy Państwa do fotogalerii z urodzin Kamili i Martynki. Przyjrzyjcie się dokładnie tym zdjęciom i spróbujcie dostrzec te niesamowite relacje, tą radość z bycia razem, w gronie bliskich osób. Przecież każdemu z nas tak bardzo potrzeba takich spotkań i obecności kogoś bliskiego, podobnego do nas, znajomych, przyjaciół. To jest tak bardzo ważne, a tak mało mamy na to czasu, tak rzadko udaje się nam wygospodarować choćby chwilę…

Kamilce i Martynce jeszcze raz życzymy wszelkiej pomyślności, radości, zdrowia, powodzenia!

Podobne posty

2 Komentarzy

Twoja opinia