Nasza młodzież i wolontariusze są już w Opolu. Dwa tygodnie warsztatów szybko minęły. Z całego serca dziękujemy FUNDACJI PZU http://3fundacja pzu, która była Partnerem projektu i dzięki której mogły się nasze warsztaty odbyć już po raz 10 !.

Ostatnie obozowe dni były bardzo bogate w wydarzenia. Kolejna wycieczka – tym razem do Gdyni, Oceanarium i Sopotu, dzień sportu i zabaw, pogodny wieczór: „Mam talent”, kolejne warsztaty plastyczne, wycieczka na basen i pożegnanie z morzem.

Dziękujemy wspaniałym obozowym Wolontariuszom. Byliście najlepsi. Wszyscy! W podziękowaniu – na pamiątkę małe słodkie co nieco i słuchawki, by słuchając ulubionej muzyki przypominał się Wam nasz wspólny wyjazd 🙂

Dziękujemy obozowej Kadrze: Pani Agacie i Panu Mirosławowi. To był naprawdę piękny obóz, jak na 10, jubileuszowy, przystało.

Dziękujemy Panu Stanisławowi https://www.foltrans.com/ za bezpieczną podróż autokarem, za wszystkie wycieczki.

Jak było fajnie, niech potwierdzą słowa Mamy Oli, przy pożegnaniu w Opolu: „Gdyby Pani Prezes powiedziała Oli, że jutro jedzie na kolejny obóz – Ola natychmiast byłaby gotowa do odjazdu”.

No i jak tu nie organizować kolejnego obozu??? Kiedy nasza młodzież od jutra już zaczyna czekać na warsztaty w 2023 roku…

Jeśli ktoś z Państwa może nam podpowiedzieć jakiś fajny ośrodek blisko morza, jeśli ktoś może nas wesprzeć finansowo i pomóc zorganizować przyszłoroczny obóz – to bardzo prosimy o kontakt ( tel. 500 611 595 lub mail: kontakt@triso.eu) lub wpłaty na nasze konto – będziemy bardzo wdzięczni.

A teraz zapraszamy do ostatniej już fotorelacji z tegorocznych warsztatów w Stegnie k. Gdańska. Bardzo dziękujemy Panu Mirosławowi za ogrom zdjęć. Tylko chyba znowu kolejność zdjęć się nam pomieszała 🙂

Podobne posty

Twoja opinia