Wszystko zaczęło się od muzyki!

„Wszystko zaczęło się od muzyki” – to tytuł Koncertu, który odbył się w piątek, 8 kwietnia w sali Koncertowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Opolu. Organizatorem Koncertu było V Liceum Ogólnokształcące w Opolu, współorganizatorem Państwowa Szkoła Muzyczna w Opolu a zebrane podczas koncertu datki – zostały przekazane naszemu Stowarzyszeniu. Z całego serca bardzo gorąco DZIĘKUJEMY! To już po raz trzeci – V Liceum w Opolu zagrało dla TRISO. Cieszymy się ogromnie i bardzo to sobie cenimy. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy tak hojnie napełnili puszki. Zebraliśmy aż 3498,20 zł. Puszki Triso stały także na kiermaszach świątecznych przygotowanych przez uczniów V LO oraz naszych Wolontariuszy, z Sabiną na czele. W przerwie koncertu można było kupić wielkanocną palmę, stroiki świąteczne, ręcznie robione kartki i inne cudeńka. Dużym powodzeniem cieszyło się stoisko z kawą i ciastem.

Po uroczystym otwarciu Koncertu przez Pana Dyrektora V LO, na scenie wystąpił Ukraiński Duet . Z wiadomych przyczyn- Koncert był także okazją, by wesprzeć Ukraińców. Na ten cel zebrano 1100 zł. Po występie Duetu – na scenie pojawił się nasz Zespół TRISO, pod kierownictwem p. Anny i z akompaniamentem p. Jolanty i p. Małgorzaty. Zaśpiewaliśmy trzy piosenki, w tym jedną przygotowaną już na otwarcie nowego Domu. Zostaliśmy bardzo mile przyjęci, nagrodzeni gromkimi brawami i jeszcze w przerwie gratulowano nam udanego występu. Choć byliśmy w tak bardzo okrojonym składzie – zostaliśmy zauważeni i docenieni. Było nam bardzo miło. Po raz pierwszy wystąpiliśmy w nowo uszytych strojach, które w całości sfinansowała nam p. Dyrektor Bożena M. Bardzo dziękujemy! W dalszej części koncertu występowali uczniowie V LO, absolwenci, rodzice. Na zakończenie na scenie pojawili się wszyscy wykonawcy i Goście specjalni – nowi uczniowie Liceum i Szkoły Podstawowej z Ukrainy. Wspólnie i z owacją na stojąco zaśpiewaliśmy znaną Ukraińską piosenkę.

To był piękny wieczór, pełen wspaniałych wrażeń. Dziękujemy Panu Dyrektorowi V LO w Opolu, wszystkim , Organizatorom i Wykonawcom.

Państwa zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia.

Jeszcze więcej zdjęć znajdziecie Państwo na Fb Liceum: https://www.facebook.com/ELO5OPOLE

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia