W Komprachcicach i Dębskiej Kuźni

Już w najbliższą niedzielę, 16 stycznia nasz cudowny Zespół Muzyczny pod kierownictwem Pani Anny Płaczek – da aż 4 koncerty kolęd. Zaczynamy w kościele w Gołej, zaraz po Mszy św. o godz. 9.30, potem dwa koncerty w kościele pw. Bożego Ciała w Oleśnie – po mszach o godz. 11.00 i 12.30 (może będzie też można nas oglądać przez wideo – https://parafia-olesno.pl/kamera/ )oraz po południu w Domu Seniora w Małych Borkach.

Gorąco Was wszystkich ZAPRASZAMY!

Mile widziani także Wolontariusze oraz młodzież, która w ubiegłym roku uczęszczała na próby i zajęcia.

Wyjazd w niedzielę z Opola o godz. 8.30 z parkingu koło sklepu „Żabka” przy ul. Kołłątaja -niedaleko siedziby Stowarzyszenia.

Mamy już w tym nowym roku za sobą trzy występy i Koncerty Kolęd. W niedzielę, 9 stycznia przed południem koncertowaliśmy dwukrotnie w kościele w Komprachcicach. Księdzu Proboszczowi bardzo dziękujemy za zaproszenie oraz niezwykle miłe i serdeczne przyjęcie. Za ogrzanie i słodki poczęstunek między występami, za przepyszny obiad przed dalszą podróżą, do Dębskiej Kuźni. Wszystkim – bardzo dziękujemy za przybycie i złożone dla nas datki.

Po południu, o godz. 15.00 razem z zespołem wokalno-instrumentalnym „Bogu Dźwięki” z gminy Chrząstowice występowaliśmy w koncercie pn. „Wspólne kolędowanie” w kościele w Dębskiej Kuźni. Inicjatorką tego koncertu była nasza wspaniała Wolontariuszka – Sabina, której bardzo dziękujemy za pomysł i zaproszenie. I tutaj zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci, i tutaj zbieraliśmy datki, które w całości zostaną przekazane na wakacyjny obóz terapeutyczny naszej młodzieży.

Za ciepłe i serdeczne przyjęcia, za wspólne kolędowanie, za złożone datki obu Parafiom – bardzo dziękujemy!

Was Wszystkich tu zaglądających zapraszamy do pooglądania zdjęć z tych koncertów oraz do posłuchania, jak razem z zespołem „Bogu Dźwięki” zaśpiewaliśmy kolędę „Wśród nocnej ciszy”. Ps. Możecie sobie w domu też śpiewać razem z nami 🙂 Na końcu fotogalerii znajdziecie też jeszcze artykuł z lokalnej Gazetki Gminy Chrząstowice – zapraszamy do lektury.

Podobne posty

Twoja opinia