Dzyń, dzyń, dzyń… Tak pięknie i głośno dzwonią nowe dzwonki, które dostaliśmy w prezencie od Pani Bożenki.

Bardzo dziękujemy!

Właśnie na ostatnich zajęciach w piątek graliśmy na nich i przygotowywaliśmy się już do styczniowych, kolędowych występów. Wszystko wskazuje na to, że plan naszych występów będzie bardzo napięty. Mamy już zaproszenie do Komprachcic, Nysy, Prudnika, Winowa, Dębskiej Kuźni. W niedzielę, 30 stycznia na godzinę 17.00 już dziś zapraszamy Was na Koncert Kolęd do teatru EKOSTUDIO w Opolu.

A dziś popatrzcie, jak miło spędzamy czas na piątkowych zajęciach. Na jednych z nich – była w październiku Pani Bożenka. Pamiętacie? we wrześniu przyjechała z całym koszem pączków, a w październiku – z pełną skrzynką owoców. I to nie byle jakich owoców! Ubranych, uśmiechniętych ! – Sami zobaczcie. Pozwalamy odgapiać i naśladować 🙂 Przyznajcie, że fajny pomysł na obdarowanie i sprawianie radości.

Pani Bożence – jeszcze raz bardzo dziękujemy i zapraszamy!

Powiemy Wam także w tajemnicy niewielkiej, że z inicjatywy Pani Bożenki szyją się nowe stroje dla naszego zespołu. Mamy już kupiony materiał i była już pani krawcowa, by zmierzyć naszych artystów. Nie możemy się już doczekać występów w nowych strojach.

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia