Wycieczka TRISO. Jednodniowa. Autokarowa. Niedaleko. Ciekawy program. Pyszny obiad.

Jedyna możliwość, by być razem, by dłużej się sobą cieszyć, by zwiedzić i poznać ciekawe miejsca naszego województwa. Pogram wycieczki dostosowany do możliwości naszych dzieci i młodzieży. Jedziemy do Paczkowa, Otmuchowa i Głębinowa. Zwiedzimy Muzeum Gazownictwa, zaglądniemy do Muzeum Motoryzacji, pospacerujemy po Paczkowie, zjemy obiad, pojedziemy do Zamku w Otmuchowie i w powrotnej drodze wstąpimy do Sanktuarium św. Rity (od spraw beznadziejnych) w Głębinowie.

Są jeszcze wolne miejsca. Wiemy, że termin wycieczki trochę niefortunny. Może musicie wyjechać, pójść na groby swoich Bliskich. Ale mamy informacje, że w sobotę, 30 października ma być piękny, słoneczny dzień. W sam raz na naszą wycieczkę. Wyruszamy o godz. 9.00 z parkingu przy stadionie żużlowym w Opolu w sobotę, 30 października.

Tak więc serdecznie Was wszystkich zapraszamy! Zgłoszenia przyjmuje pani Mariola do czwartku, 28.10 , do godz. 11.oo

Prosimy też o potwierdzenie i ostateczną deklarację tych, którzy się wcześniej zapisali. Musimy wiedzieć ile zamówić biletów i obiadów.

Kto się jeszcze waha i zastanawia – niech już nie czeka, tylko się zapisuje. Jesteśmy pewni, że będzie nam razem dobrze, wesoło, miło. Tak mało ostatnio mamy możliwości, by się spotkać, by być razem.

Related Posts

Leave a Reply