Wycieczka TRISO. Jednodniowa. Autokarowa. Niedaleko. Ciekawy program. Pyszny obiad.

Jedyna możliwość, by być razem, by dłużej się sobą cieszyć, by zwiedzić i poznać ciekawe miejsca naszego województwa. Pogram wycieczki dostosowany do możliwości naszych dzieci i młodzieży. Jedziemy do Paczkowa, Otmuchowa i Głębinowa. Zwiedzimy Muzeum Gazownictwa, zaglądniemy do Muzeum Motoryzacji, pospacerujemy po Paczkowie, zjemy obiad, pojedziemy do Zamku w Otmuchowie i w powrotnej drodze wstąpimy do Sanktuarium św. Rity (od spraw beznadziejnych) w Głębinowie.

Są jeszcze wolne miejsca. Wiemy, że termin wycieczki trochę niefortunny. Może musicie wyjechać, pójść na groby swoich Bliskich. Ale mamy informacje, że w sobotę, 30 października ma być piękny, słoneczny dzień. W sam raz na naszą wycieczkę. Wyruszamy o godz. 9.00 z parkingu przy stadionie żużlowym w Opolu w sobotę, 30 października.

Tak więc serdecznie Was wszystkich zapraszamy! Zgłoszenia przyjmuje pani Mariola do czwartku, 28.10 , do godz. 11.oo

Prosimy też o potwierdzenie i ostateczną deklarację tych, którzy się wcześniej zapisali. Musimy wiedzieć ile zamówić biletów i obiadów.

Kto się jeszcze waha i zastanawia – niech już nie czeka, tylko się zapisuje. Jesteśmy pewni, że będzie nam razem dobrze, wesoło, miło. Tak mało ostatnio mamy możliwości, by się spotkać, by być razem.

Podobne posty

Twoja opinia