Tańcz, śpiewaj i baw się razem z nami!

Za nami już drugie w tym roku szkolnym zajęcia muzyczne śpiewu, rytmiki i tańca.

Ale było wesoło i fajnie! Śpiewaliśmy, ćwiczyliśmy, tańczyliśmy. Tydzień temu była z nami Pani Bożenka z całą skrzynką przepysznych pączków. Było ich tak dużo, że wystarczyło jeszcze na sobotę, dla Panów na budowie. Bardzo dziękujemy! Cieszymy się ogromnie z Pani odwiedzin i gorąco zapraszamy na kolejne nasze zajęcia.

Na drugie zajęcia przyjechała aż z Kłobucka Pani Iza z Kamilkiem. Po zajęciach z Panią Anią i Panią Jolą – tańcom i zabawom nie było końca. Gdyby nie autobusy, na które trzeba było zdążyć, to te zajęcia trwałyby chyba do północy. Tak nam ze sobą dobrze, tak nam było wesoło, że żal było kończyć i wracać do domu.

Na szczęście dla nas czas tak szybko biegnie, i ani się nie obejrzymy, a już znowu piątek będzie, no i zajęcia, oczywiście 😉 Zapraszamy gorąco także wolontariuszy! Zaczynamy o 16.30.

PS. Dla tych, którzy nie wiedzą kim jest Pani Bożenka, to uprzejmie informujemy, że Pani Bożena to najwspanialszy na świecie Dyrektor Domów Seniorów w Jarnołtówku i Małych Borkach, gdzie nasza młodzież przebywała w ramach Opieki Wytchnieniowej. Wrócili przeszczęśliwi i bardzo zadowoleni, z radością i tęsknotą wspominając miłe dni pobytu w obu ośrodkach. Zresztą sami zobaczcie, jak bardzo pokochali Panią Bożenkę. Nieśmiało marzą już o zimowym wyjeździe do Jarnołtówka…

Podobne posty

Twoja opinia