Przekaż TRISO 1 % swojego podatku

Szanowni Państwo,

Kochani Renciści i Emeryci, w tym także nasi kochani dorośli z Trisomią 21,

Prosimy, przekażcie 1% swojego podatku na nasze Stowarzyszenie. Jeśli ZUS lub zakład pracy dokonał już rozliczenia za Państwa, to wystarczy wypełnić tylko prosty wniosek: PIT -OP , by Urząd Skarbowy przekazał dla nas 1%. Bardzo prosimy, wydrukujcie ten PIT-OP, wypełnijcie go i wyślijcie do swojego Urzędu Skarbowego lub do naszego stowarzyszenia ( wtedy my wyślemy ). Nic więcej nie trzeba robić. Pieniądze z 1% podatku trafią na nasze konto. To nieprawda, że nie warto tego wypełniać, bo być może jest to mała kwota. Grosz do grosza, a uzbiera się więcej. Dla nas każda kwota ma znaczenie. Za każdą, nawet najmniejszą – serdecznie w imieniu naszych dzieci- DZIĘKUJEMY!

Podobne posty

Twoja opinia