Koncerty w Szkole Muzycznej i w Głuchołazach

Nie wiadomo kiedy, zrobiły się zimowe ferie i już nawet drugi tydzień…
A Wy nie widzieliście jeszcze zdjęć z koncertu w Szkole Muzycznej w sobotę, 25 stycznia i w Głuchołazach, w niedzielę 26 stycznia.
Może w wolnej chwili, wieczorową porą, w czasie ferii – będziecie chcieli sobie pooglądać – to serdecznie zapraszamy!
Koncert w Szkole Muzycznej był bardzo udany. Występowało dużo dzieci i młodzieży, uczniów Szkoły Muzycznej. Byli soliści, jak Miriam Powrósło, która rewelacyjnie grała na skrzypcach. Były grupy i zespoły – akordeonistów, gimnastyczek, dzieci z grupy rytmiki i wiele innych. Piękna uczta dla ucha i nie tylko. Dla naszego Stowarzyszenia udało się zebrać ponad 2 tys zł. Bardzo Dziękujemy!!!
Tylko tradycyjnie już "naszych", stowarzyszeniowych dzieci i rodziców było mało… Tylko występujący. Bardzo szkoda.Jeśli już nie dla relaksu i chęci bycia razem, to można było ten koncert potraktować jak wspaniałe zajęcia terapeutyczne z muzykoterapii…
W niedzielę rano, fajną, wesołą paczką, autobusem wyjechaliśmy do Głuchołaz. Tu, jak zwykle bardzo serdecznie zostaliśmy przyjęci przez Księdza Proboszcza i parafian. Choć uczciwie musimy przyznać, że tym razem ludzi było o wiele mniej niż zwykle. Może już wszyscy znają i pamiętają nasze kolędowanie? A może już po prostu znudziliśmy się?… Bo w Głuchołazach byliśmy już po raz 5! Czekamy na kolejne miejsca, które nas zaproszą 🙂
Mimo, że osób w Głuchołazach, szczególnie w tym dużym, parafialnym kościele – było mniej, to atmosfera i tak była cudowna i zebraliśmy tyle datków, ile w poprzednich latach ! BARDZO DZIĘKUJEMY!
Dziękujemy też Księdzu proboszczowi za pyszny obiad z deserem, za zaproszenie nas i poświęcony czas.
Czy spotkamy się za rok????

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia