II Koncertowa niedziela

Za nami druga już koncertowa niedziela. Tym razem występowaliśmy w Sieroniowicach i Olszowej. W obu miejscach byliśmy niezwykle ciepło przyjęci. Dostaliśmy mnóstwo prezentów – od Pana Burmistrza Huberta Ibrom, od księży, od Pani Sołtys Sieroniowic. Zjedliśmy pyszny obiad ze słodkim deserem. Był także czas na chwilę relaksu przy "piłkarzykach" i pogaduszki przy stole. DZIĘKUJEMY!!!
Za tak dobre przyjęcie nas, za wszelkie darowizny wrzucone do puszek, za kupione kalendarze biurkowe i płyty z kolędami w wykonaniu pani Ani (płyt nawet zabrakło :-)). Dziękujemy za prezenty, poczęstunek. Naszym niezawodnym Wolontariuszom: Pawłowi i Franciszkowi – składamy osobne i serdeczne podziękowania.
Dziękujemy Pani Magdzie, Panu Andrzejowi i całej rodzinie za tak piękne i pyszne ugoszczenie nas. Za poświęcony czas, zorganizowanie i przygotowanie tego dnia.
Dziękujemy pani Kasi i panu Wieśkowi – za fotograficzną dokumentację.
Wszystkim – za wspólnie spędzony dzień, za uśmiech i zrozumienie bez słów. Za stanie z koszyczkami, zbieranie do puszek, rozdawanie i zbieranie instrumentów, tekstów kolędy, za miło spędzony dzień.
Na kolejne nasze występy zapraszamy w niedzielę 19.01 – tym razem będziemy w Dziewkowicach, Strzelcach Op i Jemielnicy. Zapraszamy!

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia