Koncert w Szkole Muzycznej

Z lekkim "poślizgiem " – ale już są!
Zdjęcia z bardzo pięknego koncertu pn.:" Dzieci- Dzieciom" , który odbył się w ubiegłą sobotę, 3 lutego w sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Opolu. Na scenie wystąpili soliści – uczniowie Szkoły muzycznej i zagrali na fortepianie, organach, skrzypcach, wibrafonie, ksylofonie. Gościem specjalnym był zwycięzca konkursu "Mam talent"- Lukas Gogol , który brawurowo wykonał kilka utworów na akordeonie. Na scenie występowały też różne zespoły muzyczne, Chór PSM I st "Opusowcy", no i oczywiście my! Młodzież, która grała na fortepianie i keyboardzie oraz Zespół Wokalny pod kierunkiem pani Anny Płaczek i przy akompaniamencie gitary – pani Małgorzaty Brodziejewskiej.
Na zakończenie koncertu razem z "Opusowcami" zaśpiewaliśmy "Opolską pastorałkę" i "Przybieżeli do Betlejem". Tą ostatnią kolędę nawet bisowaliśmy :-).
I powiemy Wam w sekrecie, że widzieliśmy osoby, które wychodziły z koncertu tak bardzo poruszone naszym występem, że aż ze łzami w oczach. Chyba podobał się im nasz występ.
Dziękujemy wszystkim, dzięki którym ten koncert mógł się w ogóle odbyć. Pomysłodawczyni i głównej organizatorce – pani Dyrektor Henryce Mikosza, pani Dyrektor Magdalenie Czercowy, wszystkim uczniom i nauczycielom. Wszystkim, którzy przyszli w to sobotnie przedpołudnie na Koncert do Szkoły Muzycznej.

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia