Niech żałuje, kto nie był na niedzielnym Koncercie Kolęd w teatrze Ekostudio w Opolu.
Sala wypełniona po brzegi, nasza młodzież bezbłędnie zagrała kolędy na keyboardzie, a Emilia Ł nawet jedną na gitarze. 🤗
Połączone Chóry pod dyrekcją Pani Elżbiety Willim zaśpiewały przepiękne kolędy, te znane i mniej znane, szybkie i radosne oraz spokojne i nastrojowe kołysanki. A "Zespół bez nazwy" pod kierownictwem Pani Anny Płaczek brawurowo wykonał cały zaplanowany program, oczywiście z bisem 🤣.
W czwartej części koncertu dr Teresa Poleszuk- Spakowska, vice Prezes naszego stowarzyszenia wraz ze swoimi przyjaciółmi – czekała na wszystkich gości w sali kameralnej z pysznymi ciastami upieczonymi przez mamy naszych dzieci. Była też kawa, herbata i zimne napoje.
Dziękujemy wszystkim za przygotowanie i pomoc przy koncercie, za wszystkie ciasta. Wszystkim wykonawcom i tym, którzy przygotowali cały program.
Dziękujemy WSZYSTKIM za przybycie!
Ogłoszony podczas koncertu konkurs na nazwę zespołu młodzieży p. Anny- wciąż jeszcze trwa. Zapraszamy do przesyłania propozycji nazwy – sms , mailem lub pod tym postem do 21 stycznia 2018 r. Na zwycięzcę czeka wspaniała nagroda: Bezpłatne wejście na wszystkie koncerty zespołu! Na zawsze! 😊
Do zobaczenia za rok !

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia