Za nami piękna niedziela, pełna wrażeń. Jeden dzień i aż 4 występy. Ale daliśmy radę! Rodzice już ledwie żywi a dzieci i młodzież mogłaby jeszcze na kolejne występy jechać. To się nazywa młodość!
Prawie pełne kościoły w Głuchołazach i na Półwsi w Opolu. Wspólny śpiew i radość. A na zakończenie brawa i podziękowania zgromadzonych na stojąco, musieliśmy bisować 🙂 Cudowna Pani Ania i nasza młodzież. Ks. Proboszcz z Głuchołaz chciał zatrzymać panią Anię na zawsze – ale nie daliśmy. Pani Ania jest nasza! I bardzo się tym cieszymy.
Księdzu Proboszczowi, Edwardowi Cichoniowi z Głuchołaz – bardzo dziękujemy za wspaniałe przyjęcie, za pyszny obiad, dar serca, piękne albumy i za …czekolady.
Was wszystkich zapraszamy do oglądnięcia krótkich filmików z dzisiejszego kolędowania nagranych przez ks Proboszcza Głuchołaz. Zdjęcia wkrótce – musimy powybierać, bo strasznie dużo tym razem mamy.
Pozdrawiamy i zapraszamy na dwa ostatnie (przynajmniej na razie) koncerty: 12.01 (piątek) – w kaplicy Sióstr na Małym Rynku (śmiało można wejść – trzeba tylko zadzwonić dzwonkiem na bramie) oraz w niedzielę- 14.01 – w teatrze EKOSTUDIO w Opolu. Wstęp wolny!
Tu jeszcze jeden film z występu w kościele w Opolu-Pólwieś. Dziękujemy panu Zbigniewowi za nagranie, montaż i udostępnienie. Ks Proboszczowi za zaproszenie i przywitanie.
https://www.facebook.com/1610176455860952/videos/1994070757471518/?hc_ref=ARQXffMrxl-yhFRzvaCoN_04cd_CRVJzkEy5t8S2SGBW-fIdPEEIIfD12vsjdkJIgY8&fref=nf

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia