Także w sobotę, 9 grudnia już o godz. 10.00 we Wrocławiu rozpoczęła się ogólnopolska Konferencja pn." Dzieci z trisomią chromosomu 21- inne czy takie same?
Do Wrocławia przyjechała pani Prezes, kilka mam młodszych dzieci (mama Tobiasza, Antosia, Mido i Gabrysi), jeden tato ! ( 2-letniej Emilki) oraz terapeuci na co dzień pracujący w naszym stowarzyszeniu – p. Ewa i p. Kasia. Wykłady bardzo ciekawe, niektóre kontrowersyjne, inne dające do myślenia i zastanowienia, ale wszystkie "pożyteczne" i wnoszące sporą dodatkową dawkę wiedzy nt naszych dzieci. Nie martwcie się jednak, że nie mogliście być we Wrocławiu. Mamy dla Was dobrą wiadomość – p. Małgosia, mama Mido obiecała przygotować na najbliższe zebranie, czyli – 11 stycznia (czwartek) o godz. 17.00 – krótką relację z tej konferencji. Najważniejsze informacje i nowości będziecie więc znali. Już dziś serdecznie zapraszamy na zebranie.
A póki co, przesyłamy kilka zdjęć z wykładu prof. Śmigla i p. Katarzyny – mamy Rysia z T21, no i zdjęcie uśmiechniętej mamy naszego Tobiasza.

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia