Szanowni Państwo,

Włączmy się do akcji, możemy zbierać na papierze (nie można internetowo) podpisów pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą "Zatrzymaj aborcję"!
http://zatrzymajaborcje.pl/
To oznacza, że mamy trzy miesiące na dostarczenie do Sejmu minimum 100 tys. podpisów osób, które nie zgadzają się na zabijanie dzieci ze względu na podejrzenie choroby lub niepełnosprawności. W praktyce podpisy muszą trafić do komitetu odpowiednio wcześniej, żebyśmy zdążyli je dokładnie policzyć.

Projekt inicjatywy jest bardzo krótki, bo zawiera wykreślenie jednego przepisu z ustawy aborcyjnej (który w praktyce pozwala na zabijanie największej grupy dzieci poczętych, w 2016 r. na 1098 aborcji, aż 1042 dotyczyły dzieci podejrzanych o chorobę) oraz zmiany przepisów wspominających ten przepis, co wynika z zasad techniki prawodawczej.

ZBIERANIE PODPISÓW JEST PROSTE!

Zbierać może każdy i wszędzie! Wystarczy wydrukować kartę, zebrać podpisy i odesłać na adres podany na karcie.

Najważniejsze informacje znajdują się na stronie:
http://zatrzymajaborcje.pl/
To wspólna inicjatywa zapoczątkowana przez CitizenGO Polska i Fundację Życie i Rodzina reprezentowaną przez p. Kaję Godek. Zapraszamy wspólnie do włączenia się w nią wszystkich ludzi, którzy sprzeciwiają się zabijaniu dzieci!

Zachęcamy do zbierania wśród rodziny, znajomych, sąsiadów, we wspólnotach i parafiach! Zachęcamy do rozmawiania z księżmi proboszczami, aby takie zbiórki umożliwili po Mszach św. w niedzielę. Najlepiej, gdy zgłosi się wiele takich osób w jednej parafii – wtedy warto zorganizować wiele grup zbierających podpisy o różnych godzinach – każde zaangażowanie jest bardzo ważne i nigdy nie będzie za dużo rąk do pracy. Inicjatywa jest bezpośrednio popierana przez Konferencję Episkopatu Polski.

Co więcej, aby sprzeciwiać się zabijaniu dzieci, wcale nie trzeba być człowiekiem wierzącym i religijnym, bo to kwestia szacunku do drugiego człowieka i uniwersalnego prawa do życia – wspólnego ludziom różnych wyznań, a nawet niewierzącym. Dlatego szukajmy podpisów dosłownie wszędzie!

Zaprośmy do inicjatywy przyjaciół i znajomych – już dziś zacznijmy zbieranie podpisów!

Serdecznie pozdrawiam Państwa i dziękuję za zaangażowanie,

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk

Dyrektor CitizenGO Polska

P.S. Pamiętajmy, żeby już dziś pobrać i wydrukować kartę ze strony http://zatrzymajaborcje.pl/

Citizen GO jest organizacją aktywnych obywateli, którzy bronią życia człowieka, rodziny i płynących z godności człowieka podstawowych wolności. Naszą działalność opieramy na chrześcijańskiej antropologii. Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, ZOBACZ

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia