Już tylko niecałe trzy tygodnie zostały, by rozliczyć się z fiskusem. Przypominamy i prosimy o przekazanie 1 % podatku na nasze stowarzyszenie i nasze dzieci.
Polecamy łatwy w obsłudze program do rozliczenia PIT przez internet: https://www.e-pity.pl/darmowy-program-online-epity-2016-2017-KRS-0000072761

Prosimy także kochanych naszych Emerytów i Rencistów, których już rozliczył ZUS – pobierzcie to pierwsze oświadczenie, wypełnijcie do końca kwietnia i wyślijcie do swojego Urzędu Skarbowego lub do naszego stowarzyszenia. Od marca tego roku także i Wy możecie łatwo przekazać 1 % podatku. Prosimy, nie zmarnujcie tej szansy. Przekażcie tą informację swoim znajomym i rodzinie, a my będziemy bardzo wdzięczni.
Już teraz wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy!

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia