Kochani! Za tydzień o tej porze Nasza stowarzyszeniowa młodzież spacerować będzie brzegiem plaży w Łazach… Wszyscy żyjemy już przygotowaniami do wyjazdu, dlatego w tym miejscu chcielibyśmy jeszcze raz wszystkim podziękować ! To dzięki Gali Dobroczynności,a więc dzięki wspaniałemu LIONS Club i wszystkim tym , którzy odpowiedzieli na na nasze zaproszenie udało nam się zebrać 21 tys złotych! To było dla nas niezwykle ważne wydarzenie!
Tak ogromna serdeczność dała Naszej młodzieży możliwość wyjazdu na turnus! A to z kolei jest dla Nich najlepsza formą terapii I usamodzielniania się! Dlatego jeszcze raz dziękujemy! I zapraszamy do powspominania raz jeszcze….

Na filmie :Pani Prezes opowiada o naszym Stowarzyszeniu, jego działalności i początkach,a także o tym jak ważne dla Dzieci z trisomią21 są właśnie turnusy! “Tych dwóch tygodni nie da sie niczym zastąpić”!

Podobne posty

Twoja opinia