Siedziba Stowarzyszenia TRISO

Obecnie siedziba Stowarzyszenia mieści się w Opolu, przy ul. 1-go Maja 9 pok 93. Tam znajduje się biuro stowarzyszenia i odbywają się indywidualne zajęcia dzieci ze specjalistami (logopeda, psycholog, pedagog).

Po wieloletnich staraniach wiosną 2003 r. podpisaliśmy z Gminą Opole umowę użytkowania budynku przy ul. Jagiellonów 53. Jednakże budynek ten wymaga kapitalnego remontu, który rozpoczęliśmy wiosną 2009 r.

W związku z powyższym stale poszukujemy firm i osób prywatnych, które zechciałyby nam pomóc w realizacji naszego marzenia – stworzenia tętniącego życiem ośrodka, w którym wspieranie rozwoju i rehabilitacja dzieci z zespołem Downa prowadzone byłyby od urodzenia aż do dojrzałości (rehabilitacja ruchowa, konsultacje specjalistów, indywidualna terapia pedagogiczna, logopedyczna, wsparcie i pomoc dla rodziców, świetlica terapeutyczna dla dzieci z upośledzeniem umysłowym, różne formy zajęć poza szkolnych).

Naszą inicjatywę wspierają kolejne osoby i firmy, którym serdecznie dziękujemy. Jeśli chcieliby Państwo do nich dołączyć – serdecznie prosimy. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc!

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia