ODWOŁANA!!!

Z uwagi na małe zainteresowanie i zgłoszenie tylko 4 osób – zabawa zostaje odwołana.

Zapraszamy młodzież na piątkowe zajęcia o godz. 16.30 i zabawę karnawałową w trakcie zajęć :-).

Poniższe informacje są już nieaktualne.

Drodzy rodzice, młodzieży, wolontariusze!

W ostatni piątek karnawału, tj. 25 lutego zapraszamy dzieci, młodzież i wolontariuszy na karnawałową zabawę. Początek – godz. 17.00.

Zapisy tylko do wtorku, 22.02 ! Prosimy, przekażcie innym w stowarzyszeniu i wolontariuszom.

Tel do p. Marioli: 733 942 982 SMS: 500 611 595 lub mail: kontakt@triso.eu

W zależności od ilości zgłoszeń – zabawę zorganizujemy w Stowarzyszeniu, na 1-go Maja lub Hotelu Mercure lub Restauracji: „Pod kasztanami”.

Prosimy więc o szybką decyzję i zapisy. 🙂

Przeżyjmy to jeszcze raz!

Choć za oknem zimno i śnieg – my z radością i wdzięcznością wspominamy nasze wakacyjne warsztaty. Mamy do tego dwa szczególne powody.

Po pierwsze – z całego serca dziękujemy Zarządowi Fundacji PGE za przyznanie nam darowizny w wysokości 19 tys zł. To dla nas bardzo wielka pomoc, bo całkowity koszt warsztatów to prawie 50 tys zł. Gdyby nie darowizna Fundacji PGE nie stać by nas było na zorganizowanie warsztatów dla młodzieży. A przecież nasza młodzież cały rok czeka na te dwa tygodnie spędzone razem i z wolontariuszami. Cieszymy się bardzo i jeszcze raz bardzo dziękujemy za zaufanie i udzielenie nam darowizny z przeznaczeniem na warsztaty. 

Po drugie – dotarł do nas film zrealizowany przez wolontariuszy i ks. Łukasza o naszej młodzieży i cudownym pobycie na warsztatach. Bardzo dziękujemy za pomysł, nagrania, montaż i realizację tego filmu. Fajnie w zimowe, ciemne i długie  wieczory powspominać i cieszyć się ze wspólnie spędzonych chwil.     

Jeszcze raz bardzo dziękujemy FUNDACJI PGE i wszystkim WOLONTARIUSZOM. Bez wsparcia Fundacji, bez obecności Wolontariuszy ( i ks. Łukasza, który był też wolontariuszem – wychowawcą ) – nasze warsztaty nie mogłyby się odbyć.

W najbliższy czwartek, tj 25 listopada gorąco zapraszamy dzieci starsze i młodzież na seans filmowy i warsztaty – do kina MEDUZA w Opolu! Spotykamy się przed kinem (ul. Oleska 45) przed godz. 16.00.

Wstęp do kina i na warsztaty- bezpłatny!

W czwartek, 4 listopada odbyło się pierwsze w tym roku akademickim zebranie Wolontariuszy TRISO. Zebraniu przewodniczyła nowa koordynator Wolontariatu- Pani Sabina Szczęsny. Ku wielkiej naszej radości – największa sala konferencyjna CDO – zapełniła się niemal po brzegi. Spotkanie miało charakter informacyjny, ale też nie zabrakło obozowych wspomnień i wzajemnego poznawania się. Na początku Pani Sabina przedstawiła bardzo pięknie przygotowaną prezentację o naszym Stowarzyszeniu, co robimy, komu i w czym pomagamy, jak można się zaangażować i w jaki sposób wesprzeć TRISO. Po tej pierwszej części – uroczyście podziękowaliśmy i pożegnaliśmy (choć mamy nadzieję, że nadal będzie z nami 🙂 ) dotychczasową panią Koordynator Wolontariatu – mgr Ewę Drygas, wręczając jej podziękowanie i skromny bukiet kwiatów. Jeszcze na chwilę głos zabrała pani Prezes, omówiono sprawy formalne, a potem już część mniej oficjalna – obozowe wspomnienia i poznawanie się.

Jeśli ktoś jeszcze ma choć odrobinę wolnego czasu i chciałby go spędzić w gronie naszych Wolontariuszy – serdecznie zapraszamy! nr tel. do p. Koordynator Wolontariatu Sabiny – 728 245 699.

Już w najbliższy czwartek, 4 listopada o godzinie 18.00 w sali konferencyjnej na pierwszym piętrze Opolskiego Centrum Obywatelskiego, przy ul. Damrota 1 odbędzie się organizacyjne, pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Wolontariuszy.

W programie spotkania między innymi: wzajemne przedstawienie się i poznanie, sprawy organizacyjne i podpisywanie umów, wspólne ustalenie programu i planów działania na cały rok.

Czekamy na Was! A tych, którzy się jeszcze wahają gorąco zapraszamy! Jeśli nie przyjdziecie – nigdy się nie dowiecie, jak razem będzie nam fajnie i ile radości i satysfakcji daje pomoc i pomaganie innym.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

1 2 3 24