Strona główna

Ankieta

Czy korzystałbyś z forum dyskusyjnego na naszej stronie?


Dodaj wpis
strzelce opolskie, 2008.02.23 godz. 09:32

Przemysław Strzyż

Witam Wszystkich !!!
W dniu dzisiejszym upływa kolejna ,, 9 '' ROCZNICA POWSTANIA NASZEGO STOWARZYSZENIA w związku z tym chciałbym na ręce Pani Prezes J. Łaba złożyć najserdeczniejsze życzenia , wytrwałości , pomyślności w działalności na rzecz Naszych pociech i pełnej satysfakcji z pełnionej funkcji . My ze swej strony będziemy dzielnie wspierać na ile będzie to możliwe .
Pozdrawiam
Przemek

Opole, 2008.02.19 godz. 22:51

Iwona Szynol strona www: http://www.bobasy.pl/juliaszewczyk

Witam Wszystkich, widze że dawno tu nikogo niebyło zastanawiam się czemu i niemoge znalezc odpowiedzi?!! Mam nadzieje że zaniedługo spotkamy się znWszystkimi rodzicami wszystkich pociech na spotkaniu w Stowarzyszeniu. A zainteresowanych zapraszam do obejrzenie naszej córeczki na stronie www.bobasy.pl/juliaszewczyk

Wrocław, 2008.02.08 godz. 23:45

Mycha strona www: http://kalkulatoroc.info

Robicie dobre rzeczy, tak trzymać. Poza tym strona wykonana śliczne.

Częstochowa, 2008.01.17 godz. 20:28

Katarzyna Zyzik

Jestem mamą 3 letniej Natalki i jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi że mamy takią wspaniałą córcię.Teraz przygotowujemy ją do przedszkola. I postaram ysię o rodzeństwo. Jesteśmy szczęśliwymi rodzicami. Nie załamujcie się.

Kamieńsk, 2008.01.16 godz. 14:32

Anna Kowalska

Panie Przemku!

Cieszę się ogromnie,że mogłam choć trochę pomóc.Jeśli ma Pan jakieś pytania-służę pomocą.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

strzelce opolskie, 2008.01.15 godz. 22:34

Przemysław Strzyż

Pani Aniu
Bardzo serdecznie dziękuję za te ,,ciepłe słowa " , jestem bardzo wzruszony ,łza mi się ciśnie z oczu . Jeszcze raz bardzo dziękuję. Brak mi słów . Dziękuję
Pozdrawiam Przemek

Kamieńsk, 2008.01.15 godz. 16:48

Anna Kowalska

Pani Elu!
Mam 32 lata.I najwspanialszą siostrę pod słońcem-z zespołem Downa.Moja siostra ma juz 37 lat.O wychowywaniu dziecka z zespołem Downa mogłabym mówić bez końca:)Niech mi pani wierzy oraz wszystkie mamy takich dzieci.Ja osobiście dzieci z zespołem Downa uważam za niesamowity fenomen.I proszę Panie bardzo-nie załamujcie się.To naprawdę bardzo mądre ,a przedewszystkim wdzięczne dzieci.Moja siostra przeżyła już tyle lat .W czasach kiedy sie rodziła- matkom nie była łatwo-nie miały takiej wiedzy jak Panie.Moja mama o tym ,że ma dziecko z zespołem Downa dowiedziała się po miesiacu.dzieci nie chodziły wtedy do przedszkola,nie miały takich zajęć jakie z pewnością mają teraz dzieci z Zespołem Downa.Lekarze radzili mojej mamie oddać Marzenkę do zakładu,mówili,że nie potrafi wychować takiego dziecka,mówili również ,że jeśli dożyje 18 lat to będzie cud.A tymczasem-Marzenka żyje i jest super dzieckiem(dla mnie to zawsze dziecko)Jest oczkiem w głowie całej rodziny.I to nie tylko tej najbliższej,ale nawet tej dalszej.Ma doskonały kontakt z obcymi ludżmi.Ludzie wszędzie przyjmują ją bartdzo serdecznie.I myślę,że to ,że jest taka fajna,jak najbardziej normalna tak naprawdę trzeba zawdzieczać atmosferze w jakiej została wychowana.Zawsze była bardzo kochana,nikt nigdzie się jej nie wstydził,była i jest zabiarana na wszystkie wyjazdy czy imprezy.I proszę mi wierzyć....jak patrzę,jak wieczorem zasypia z mamą,jak żartuje z tatą to myślę sobie,że tak naprawdę to moich rodziców ,a także i mnie spotkało wielkie szczęście ,ze ją mamy.To ogromny skarb.
Pozdrawiam wszystkich rodziców!Nie załamujcie się tylko pamiętajcie ,aby dobrze to dziecko wychować,a przede wszystkim dać dużo,dużo miłości.I wierzcie mi-ta miłość wróci do Was podwójnie:)

Żeńsko, 2008.01.12 godz. 15:45

Gosia

Odpowiadam na wiadomość pani Elżbiecie Aleksandrowicz.Mam33 LATA ,dwoje dzieci ,WOJTUś lat 14,Krystianek lat9.Krystuś urodził się z ZESPOłEM DOWNA.Proszę napisać coś o sobie,swojej rodzinie.CZekam na wiadomość.Chętnie wymienię się doświadczeniami.Pozdrawiam.

Opole, 2008.01.07 godz. 13:56

Iwona Szynol

Dziękuje Pani Bogusio za wsparcie też mam nadzieje że spotkamy się w Stowarzyszeniu, ja mam 20 lat i to jest nasze pierwsze dziecko, też jestesmy zadowoleni z Julii jest Bardzo Kochanym dzieckiem rozwija się wspaniale jak na swój wiek a ma skończone 4 miesiące, chłopak powiedział że niewie czy by chciał teraz 2 zdrowe dziecko, powiedział że chciałby takie jak Julka chociaż lekarze jak narazie odradzają nam drugie dziecko. Mam nadzieje że wkrótce nabierzemy siły i odwagi żeby przyjsc do stowarzyszenia. Życze Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku Rodzicom naszych Pociech.

strzelce opolskie, 2008.01.03 godz. 19:21

Bogumiła Strzyż

Witam mam na imię Bogusia też mamy dziecko z Z.D ,nasz Szymuś ma 14 miesięcy.Na początku też obawialiśmy się jak to będzie ale kiedy zapisaliśmy się do Stowarzyszenia jest zupełnie inaczej.Nie powiem żeby wszystkie obawy zniknęły ale z rodzicami którzy mają dzieci takie jak nasz Szymuś jest łatwiej.Droga Iwonko ja mam 34 lata i to jest nasze trzecie dziecko,wszystko było zawsze dobrze bez zastrzeżeń ale poród nie wspominam zbyt miło.Nasi lekarze pomimo tego że dzieci z Z.D rodzi się bardzo dużo nie potrafią rodzicom pomóc, poinformować i wesprzeć. Najważniejsze że nasze kochane dzieciaczki to wszystko nam wynagradzają.Myśle że takie dzieci zawsze trafiają do rodziców którzy będą je kochały beż względu na to czy w przyszłości spełnią nasze oczekiwania lub pokładane nadzieje.Nasz Szymon jest bardzo rezolutnym dzieckiem i ciekawym świata.Zyczę wam wytrwałości cierpliwości i mam nadzieję że kiedyś się spotkamy w Stowarzyszeniu,trzymajcie się i Wszystkiego Najlepszego W Nowym Roku dla was i wszystkich rodziców.Pozdrawiam

Dodaj wpis

Odwiedź nasz profil na

pop Styczeń 2007 nast
P W S C P S N
Twoja przegladarka musi obslugiwac JavaScript by zobaczyć ten kalendarz.

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje, wpisz poniżej swój adres e-mail.