Strona główna

Ankieta

Czy korzystałbyś z forum dyskusyjnego na naszej stronie?


Dodaj wpis
Warszawa, 2016.07.05 godz. 10:13

WMSB.edu.pl strona www: http://wmsb.edu.pl

Wyższa Międzynarodowa Szkoła Biznesu pozdrawiamy wszystkich. Fajna strona

Warszawa, 2016.07.01 godz. 20:53

Komoda strona www: http://www.baranga-decor.pl/szukaj/produkt/v440-komoda-slupek-industrialna.html

Cześć, Opole to piękne miasto. Chciałbym je jeszcze kiedyś odwiedzić. Jakby ktoś chciał porozmawiać ze mną o meblach, to serdecznie zapraszam :)

Londyn, 2016.06.16 godz. 15:21

praca Londyn strona www: http://www.ogloszenia.informacje.co.uk

Bardzo ciekawa księga gości, przypadła mi do gustu ! Jeśli chodzi o Wielką Brytanię i Irlandię to tutaj, http://www.ogloszenia.informacje.co.uk znajdziecie także dobre ogłoszenia z tego rejonu świata, oferty pracy z Londynu !

Strzelce Opolskie, 2016.03.01 godz. 20:41

Przemysław Strzyż

Witajcie !!!
Już niedługo, bo w dniu 20 marca br. po raz kolejny będziemy obchodzić Światowy Dzień Zespołu Downa. W związku z powyższym ZAPRASZAMY do Strzelec Opolskich na wspólne świętowanie . W tym roku organizatorami imprezy są rodzice dzieci z Zespołem Downa oraz Strzelecka Ósemka . Szczegóły na plakacie umieszczonym na Facebooku . SERDECZNIE ZAPRASZAMY .

Strzelce Opolskie, 2014.03.24 godz. 13:42

Przemysław Strzyż

Witam!!!
Chciałbym podziękować Wszystkim rodzicom , dzieciom z Trisomią 21 ich bliskim , którzy uczestniczyli we Mszy Św. w Strzelcach Op. z okazji Naszego święta za przybycie ( czasem naprawdę z odległych zakątków Opolszczyzny ) , za wspólną modlitwę ; między innymi o zdrowie dla mojego synka Szymona , za wspólne biesiadowanie.
Serdecznie Wam Wszystkim DZIĘKUJĘ . Przemek

wolbrom, 2013.04.05 godz. 23:21

justyna

Witam,
jestem studentka V roku pedagogiki specjalnej w Katowicach, pisze pracę magisterską dotyczącą Problemów rodziców dzieci z zespołem Downa mam ogromną prośbę, jeżeli ktoś z rodziców ma chwile czasu to prosiłabym o wypełnienie ankiety, która wyślę na maila, ankieta jest anonimowa, bardzo proszę o pomoc jeżeli, ktoś ma chwile czasu podaję maila justyna2253@wp.pl
z góry dziękuje
pozdrawiam

Wrocław, 2012.06.04 godz. 22:14

Emilia Jędrusik strona www: http://moje-ankiety.pl/respond-25967/sec-paeKQTFH.html

Drodzy Rodzice,

Jestem studentką V roku psychologii, a zarazem siostrą wspaniałej, 5-letniej dziewczynki z Zespołem Downa.

Prowadzę aktualnie badania do mojej pracy magisterskiej dotyczące uwarunkowań poczucia jakości życia rodziców dzieci z Zespołem Downa. W związku z tym bardzo zależałoby mi na tym, aby wzięli Państwo Pani udział w internetowym badaniu.

Wypełnienie kwestionariuszy zajmuje około 20 minut i jest anonimowe. Poniżej znajduje się link do strony z badaniem:

http://moje-ankiety.pl/respond-25967/sec-paeKQTFH.html

W związku z tym, iż badam uwarunkowanie poczucie jakości życia obojga rodziców, zależy mi na tym, by w badaniu wzięli udział zarówno mamy, jak i ojcowie.

Będę także wdzięczna za rozprzestrzenienie informacji o możliwości wzięcia udziału w badaniu innym rodzicom dzieci z Zespołem Downa.

Bardzo dziękuję za pomoc i poświęcony czas. I życzę wszystkim czerpania jak największej radości z posiadania tak cudownych i kochanych dzieciaków! :)

Cisownica, 2011.04.12 godz. 20:49

Jola Kluz

Witam
Jestem Jola. Jako, że jestem na 3 roku pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, piszę prace licencjacką na temat funkcjonowania dziecka z zespołem Downa w rodzinie i szkole. Jeśli znajdą się rodzice dziecka z ZD tutaj, którzy byliby chętni do pomocy mi(chodzi o wypełnienie ankiety i odesłanie jej do mnie), to byłabym dozgonnie wdzięczna!
W miejscu, w którym mieszkam jest niewiele dzieci z tym zespołem, więc stąd pomysł, że może tutaj ktoś wyciągnie do mnie pomocną dłoń:)
Bardzo proszę o zgłoszenie swojej gotowości do wypełnienia ankiety na maila loka@op.pl
Dziękuję serdecznie;)
Jola.

Limanowa / Kraków, 2011.04.06 godz. 09:09

Edyta Wątroba

podaję adres e- mailowy : edyta063@wp.pl
jeszcze raz proszę o kontakt, serdecznie pozdrawiam
Edyta Wątroba

Limanowa / Kraków, 2011.04.06 godz. 09:06

Edyta Wątroba

Witam Państwa serdecznie,

Nazywam się Edyta Wątroba i jestem studentką III roku pedagogiki specjalnej ( specjalność oligofrenopedagogika i terapia pedagogiczna) Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Obecnie jestem w trakcie pisania pracy dyplomowej i w związku z tym kieruje prośbę do Państwa Stowarzyszenia.

Czy Rodzice Dzieci z zespołem Downa nie zechcieli by uzupełnić krótkiej ankiety?

Jej wyniki chciałabym zebrać i opracować w mojej pracy. Ankieta dotyczy stosunku rodziców do dziecka , do sytuacji posiadania potomka obarczonego tym zespołem. Zdaję sobie sprawę, że Rodzice musieliby poświecić swój cenny czas na uzupełnienie ankiety, ale bardzo mi zależy na tym, żeby Państwo wyrazili chęć pomocy dla mnie, choć kilkoro Rodziców. Będę niezmiernie wdzięczna.

Ankietę wysłała bym do Państwa przez Internet, Rodzice chętni do jej uzupełnienia pobrali by ją z e-maila i w domu uzupełnili na własnych komputerach i odesłali mi mailem. Plik jest sporządzony w Word, uzupełnienie go nie będzie problemem,

Serdecznie jeszcze raz proszę o wyrażenie woli współpracy i pomocy .pozdrawiam Edyta Wątroba
P.S.
jeżeli rodzice wyrazili by zgodę na współpracę to proszę o kontakt e-mailowy ze mną, wyślę bezpośrednio ankietę, podkreślam jest ona anonimowa.
po napisaniu swej pracy zgodnie z prośbą Pani Joanny Łaby wyślę całą pracę na adres stowarzyszenia.

Dodaj wpis

Odwiedź nasz profil na

pop Styczeń 2007 nast
P W S C P S N
Twoja przegladarka musi obslugiwac JavaScript by zobaczyć ten kalendarz.

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje, wpisz poniżej swój adres e-mail.